Coloana eroilor - Niv. 6: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 25: | Linia 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Introdus cu:''' | | style="width: 30%;" | '''Introdus cu:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenimente și serii de misiuni]] | | style="width: 70%;" | [[Evenimente și serii de misiuni]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Valoare de schimb a articolului:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Timp | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 8.100 | |||
| 7 - 11 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 10.130 | |||
| 9 - 14 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 12.150 | |||
| 10 - 17 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versiunea de la data 2 decembrie 2019 15:45
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Clădiri rezidenţiale | ||||||||||||
Stradă: | https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Mărime: | https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3Property "Size" (as page type) with input value " 3x3" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | Produce | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | dacă este motivată | |||||
Epoca Bronzului | 45 | 500 | 500 | 4 | 2 | 6 |
Epoca Fierului | 72 | 1.300 | 1.300 | 5 | 2 | 6 |
Evul Mediu Timpuriu | 180 | 2.200 | 2.200 | 5 | 2 | 6 |
Evul Mediu Mijlociu | 360 | 3.000 | 3.000 | 6 | 2 | 6 |
Evul Mediu Târziu | 540 | 4.000 | 4.000 | 7 | 2 | 6 |
Era Colonială | 900 | 6.100 | 5.100 | 9 | 2 | 6 |
Era Industrială | 1.800 | 7.600 | 6.200 | 12 | 2 | 6 |
Era Progresistă | 2.700 | 9.200 | 7.200 | 16 | 2 | 6 |
Epoca Modernă | 4.500 | 11.500 | 8.400 | 23 | 2 | 6 |
Epoca Postmodernă | 7.200 | 14.400 | 9.600 | 32 | 2 | 6 |
Era Contemporană | 10.800 | 18.800 | 10.800 | 45 | 2 | 6 |
Epoca de Mâine | 18.000 | 21.700 | 12.100 | 61 | 2 | 6 |
Viitorul | 28.800 | 24.900 | 13.300 | 75 | 2 | 6 |
Viitorul Arctic | 43.200 | 28.300 | 14.600 | 90 | 2 | 6 |
Viitorul Oceanic | 54.000 | 31.900 | 16.000 | 104 | 2 | 6 |
Viitorul virtual | 72.000 | 35.700 | 17.300 | 126 | 2 | 6 |
Marte în Era spațială | 117.000 | 59.700 | 28.000 | 153 | 2 | 6 |
Produce o cantitate dintr-un singur bun din epoca clădirii (pentru tine)