Clădirile Speciale: Diferență între versiuni
Jump to navigation
(→M) |
(→R) |
||
Linia 420: | Linia 420: | ||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:The King.png|140px]] | | style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:The King.png|140px]] | ||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:The Queen.png|150px]] | | style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:The Queen.png|150px]] | ||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File: | | style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:A_SS_MultiAge_KhanBonus18.png|150px]] | ||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Rank4.png|24px]]<br>[[Refugiul Campionului]] | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Rank4.png|24px]]<br>[[Refugiul Campionului]] | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_coins.png|24px]]<br>[[Regele]] | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_coins.png|24px]]<br>[[Regele]] | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_coins.png|24px]]<br>[[Regina]] | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_coins.png|24px]]<br>[[Regina]] | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_5yr_crown_mobile.png|24px]] [[File:Icon_defense.png]] [[File:Icon_happiness.png|24px]]<br>[[Ruinele din grădină]] | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | [[File:Icon_attack.png|24px]] [[File:Icon_happiness.png|24px]]<br>[[Rond cu flori]] | ||
|} | |||
{| | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:D SS MultiAge RoyalBonusSet17a.png|120px]] | |||
|- | |||
[[File:Icon_5yr_crown_mobile.png|24px]] [[File:Icon_defense.png]] [[File:Icon_happiness.png|24px]]<br>[[Ruinele din grădină]] | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
Versiunea de la data 9 octombrie 2018 12:25
Aceasta este lista tuturor clădirilor ce pot fi obținute la evenimentele de sezon.
Ele sunt așezate în ordine alfabetică.
Puteți da click pe numele lor pentru a obține o descriere detaliată.
A
|
---|
B
Bal mascat |
Băi decorate |
Baobab împodobit |
Bar pe plajă |
Barcă eșuată |
Bazar |
Bază de lansare baloane |
E
Eleșteul Nishikigoi |
Eleșteul toamnei |
F
|
---|
G
Galeria campionilor |
Glob de sticlă cu zăpadă |
Gongul înțelepciunii |
Grădina Chhatri |
Grădină de glicină |
Grădina de trandafiri |
Grădina labirint |
Grădina obeliscului |
H
|
---|
L
Laboratorul savantului nebun |
Locul de joacă al lui Bandar |
Luau |
M
|
---|
N
Nava |
Nava de negoț |
Nava pirat |
Nava regală |
Necropolis |
O
|
---|
P
Padoc pentru reni |
Pădurea toamnei |
Pagodă cu un etaj |
Pajiștea elanilor |
Palatul maharajahului |
Palmier |
Pavilion |
Peluză |
Planta cadavru |
Piața câștigătorilor |
Piața tribului |
Piață de iarnă |
Piață pe Cheiul gondolelor |
Piramida iernii |
Poarta fântânii elefanților |
Poarta împăratului |
Poarta regală de marmură |
Poarta Zeului Soare |
Poartă de iarnă |
Proprietatea concurenților |
R
Ruinele din grădină |
---|
S
Sania renilor |
Sărbătoarea Smörgåsbord |
Sfinx |
Spărgător de nuci |
Sperietoare de ciori |
Stand |
Statuetă de argint |
Statuetă de aur |
Statuetă de bronz |
Statuetă de piatră |
Statuia regelui |
Statuia reginei |
Statuie de Phoenix |
Statuie mascată |
Statuie mascată Zanni |
Statuie Poartă Est/Vest |
Stânca Sakura |
Ș
T
|
---|