Fragmente: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
|||
Linia 18: | Linia 18: | ||
| [[File:icon_fragment_wishing_well.png|150px|center|link=]] Fragment de Fântâna dorințelor | | [[File:icon_fragment_wishing_well.png|150px|center|link=]] Fragment de Fântâna dorințelor | ||
| [[File:Wishing Well.png|link=]]<br>15 fragmente necesare pentru a forma [[Fântâna dorințelor]] | | [[File:Wishing Well.png|link=]]<br>15 fragmente necesare pentru a forma [[Fântâna dorințelor]] | ||
|- | |||
| [[File:Fragment shrink well.png|150px|center|link=]] Fragment de Wishing Well Shrink Kit | |||
| [[File:reward_icon_shrink_kit_wishing_well.png|link=]] <br>15 fragmente necesare pentru a forma [[Wishing Well Shrink Kit]] | |||
|- | |- | ||
| [[File:icon_fragment_shrine_knowledge.png|150px|center|link=]] Fragment de Altarul cunoașterii | | [[File:icon_fragment_shrine_knowledge.png|150px|center|link=]] Fragment de Altarul cunoașterii | ||
| [[File:Shrine of Knowledge.png|link=]] <br>15 fragmente necesare pentru a forma [[Altarul cunoașterii]] | | [[File:Shrine of Knowledge.png|link=]] <br>15 fragmente necesare pentru a forma [[Altarul cunoașterii]] | ||
|} | |} |
Versiunea de la data 17 octombrie 2018 09:27
Ce sunt fragmentele?
Fragmentele sunt bucăți de recompense rare, cum ar fi "Fântâna dorințelor". Trebuie să colectați diferite cantități de fragmente dintr-o anumită recompensă.
Dacă ați adunat suficiente, atunci puteți obține recompensa efectivă.
Cum funcționează fragmentele?
Toate recompensele de tip fragment sunt marcate cu o piesă de puzzle albastră.
Dacă ați obținut un Fragment, acesta va apărea în inventar, unde puteți vedea și câte fragmente sunt necesare pentru recompensă:
Dac s-au adunat suficiente fragmente dintr-o anumită recompensă, le puteți pune împreună în Inventar:
Recompensa astfel obținută va fi și ea plasată în Inventar.
Lista fragmentelor
Fragment de Fântâna dorințelor
|
15 fragmente necesare pentru a forma Fântâna dorințelor |
Fragment de Wishing Well Shrink Kit
|
15 fragmente necesare pentru a forma Wishing Well Shrink Kit |
Fragment de Altarul cunoașterii
|
15 fragmente necesare pentru a forma Altarul cunoașterii |