Statuetă de piatră: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 124: | Linia 124: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 1.317 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 1.317 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 234.000 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 234.000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Centură de asteroizi din Era spațială | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1.432 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 270.000 | |||
|} | |} | ||
Versiunea de la data 23 aprilie 2020 11:32
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Decoraţiuni | ||||||||||||
Stradă: | Nu necesită nicio stradă | ||||||||||||
Mărime: | https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 1x1Property "Size" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Introdus cu: | Premiu pentru recalcularea clasamentului (chiar înainte de versiunea 1.70) | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | |
---|---|---|
Epoca Bronzului | 79 | 90 |
Epoca Fierului | 136 | 144 |
Evul Mediu Timpuriu | 150 | 360 |
Evul Mediu Mijlociu | 168 | 720 |
Evul Mediu Târziu | 187 | 1.080 |
Era Colonială | 220 | 1.800 |
Era Industrială | 248 | 3.600 |
Era Progresistă | 272 | 5.400 |
Epoca Modernă | 291 | 9.000 |
Epoca Postmodernă | 303 | 14.400 |
Era Contemporană | 353 | 21.600 |
Epoca de Mâine | 428 | 36.000 |
Viitorul | 513 | 57.600 |
Viitorul Arctic | 597 | 86.400 |
Viitorul Oceanic | 689 | 108.000 |
Viitorul virtual | 823 | 144.000 |
Marte în Era spațială | 1.317 | 234.000 |
Centură de asteroizi din Era spațială | 1.432 | 270.000 |