Niv. 2 - Heleșteul Nishikigoi: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 193: | Linia 193: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +5% | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +5% | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +7% | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +7% | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Venus în Era spațială | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6.630 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 126.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 7.960 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +5% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +7% | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-e7479df34.png}} pentru armata de apărare<br> | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-e7479df34.png}} pentru armata de apărare<br> |
Versiunea de la data 15 aprilie 2021 08:55
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Decoraţiuni | ||||||||||||
Stradă: | Nu necesită nicio stradă | ||||||||||||
Mărime: | 2x3 | ||||||||||||
Set: | Setul Grădina de cireși | ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 x | 2 x | 3 x | |||
Epoca Bronzului | 340 | 30 | 410 | +5% | +7% |
Epoca Fierului | 580 | 48 | 700 | +5% | +7% |
Evul Mediu Timpuriu | 640 | 120 | 770 | +5% | +7% |
Evul Mediu Mijlociu | 720 | 240 | 860 | +5% | +7% |
Evul Mediu Târziu | 800 | 360 | 960 | +5% | +7% |
Era Colonială | 940 | 600 | 1.130 | +5% | +7% |
Era Industrială | 1.060 | 1.200 | 1.270 | +5% | +7% |
Era Progresistă | 1.170 | 1.800 | 1.400 | +5% | +7% |
Epoca Modernă | 1.250 | 3.000 | 1.500 | +5% | +7% |
Epoca Postmodernă | 1.300 | 4.800 | 1.560 | +5% | +7% |
Era Contemporană | 1.510 | 7.200 | 1.810 | +5% | +7% |
Epoca de Mâine | 1.830 | 12.000 | 2.200 | +5% | +7% |
Viitorul | 2.200 | 19.200 | 2.640 | +5% | +7% |
Viitorul Arctic | 2.560 | 28.800 | 3.070 | +5% | +7% |
Viitorul Oceanic | 2.950 | 36.000 | 3.540 | +5% | +7% |
Viitorul virtual | 3.530 | 48.000 | 4.240 | +5% | +7% |
Marte în Era spațială | 5.650 | 78.000 | 6.780 | +5% | +7% |
Centură de asteroizi din Era spațială | 6.140 | 108.000 | 7.370 | +5% | +7% |
Venus în Era spațială | 6.630 | 126.000 | 7.960 | +5% | +7% |
pentru armata de apărare