Templul soarelui – Niv. 1: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 192: | Linia 192: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 35.000 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 35.000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Venus în Era spațială | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +6% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 85.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 37.600 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-af9f07bde.png}} pentru armata de atac<br> | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-af9f07bde.png}} pentru armata de atac<br> |
Versiunea de la data 15 aprilie 2021 08:57
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Clădiri rezidenţiale | ||||||||||||
Stradă: | 1x1 | ||||||||||||
Mărime: | 4x3 | ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | Produce | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | dacă este motivată | ||||
Epoca Bronzului | 60 | +6% | 600 | 1 | 600 |
Epoca Fierului | 96 | +6% | 1.500 | 1 | 1.500 |
Evul Mediu Timpuriu | 240 | +6% | 2.500 | 1 | 2.500 |
Evul Mediu Mijlociu | 480 | +6% | 3.500 | 1 | 3.500 |
Evul Mediu Târziu | 720 | +6% | 4.700 | 1 | 4.700 |
Era Colonială | 1.200 | +6% | 7.100 | 1 | 5.900 |
Era Industrială | 2.400 | +6% | 8.900 | 1 | 7.200 |
Era Progresistă | 3.600 | +6% | 10.700 | 1 | 8.400 |
Epoca Modernă | 6.000 | +6% | 13.400 | 1 | 9.800 |
Epoca Postmodernă | 9.600 | +6% | 16.800 | 1 | 11.200 |
Era Contemporană | 14.400 | +6% | 21.900 | 1 | 12.600 |
Epoca de Mâine | 24.000 | +6% | 25.300 | 1 | 14.100 |
Viitorul | 38.400 | +6% | 29.000 | 1 | 15.500 |
Viitorul Arctic | 57.600 | +6% | 33.000 | 1 | 17.000 |
Viitorul Oceanic | 72.000 | +6% | 37.200 | 1 | 18.700 |
Viitorul virtual | 96.000 | +6% | 41.700 | 1 | 20.200 |
Marte în Era spațială | 156.000 | +6% | 69.600 | 1 | 32.600 |
Centură de asteroizi din Era spațială | 216.000 | +6% | 77.100 | 1 | 35.000 |
Venus în Era spațială | 252.000 | +6% | 85.000 | 1 | 37.600 |
pentru armata de atac