Azil abandonat - Niv. 6: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 210: | Linia 210: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 15 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 15 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 3 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Venus în Era spațială | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | -2.210 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 525.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 227.600 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 15 aprilie 2021 08:57
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Clădiri rezidenţiale | ||||||||||||
Stradă: | 1x1 | ||||||||||||
Mărime: | 5x5 | ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | Produce | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | dacă este motivată | |||||
Epoca Bronzului | -110 | 1 | 125 | 1.700 | 15 | 3 |
Epoca Fierului | -190 | 1 | 200 | 4.100 | 15 | 3 |
Evul Mediu Timpuriu | -210 | 1 | 500 | 6.800 | 15 | 3 |
Evul Mediu Mijlociu | -240 | 1 | 1.000 | 9.500 | 15 | 3 |
Evul Mediu Târziu | -270 | 1 | 1.500 | 12.500 | 15 | 3 |
Era Colonială | -310 | 1 | 2.500 | 19.000 | 15 | 3 |
Era Industrială | -350 | 1 | 5.000 | 23.700 | 15 | 3 |
Era Progresistă | -390 | 1 | 7.500 | 28.800 | 15 | 3 |
Epoca Modernă | -420 | 1 | 12.500 | 35.800 | 15 | 3 |
Epoca Postmodernă | -430 | 1 | 20.000 | 45.000 | 15 | 3 |
Era Contemporană | -500 | 1 | 30.000 | 58.600 | 15 | 3 |
Epoca de Mâine | -610 | 1 | 50.000 | 67.800 | 15 | 3 |
Viitorul | -730 | 1 | 80.000 | 77.800 | 15 | 3 |
Viitorul Arctic | -850 | 1 | 120.000 | 88.400 | 15 | 3 |
Viitorul Oceanic | -980 | 1 | 150.000 | 99.600 | 15 | 3 |
Viitorul virtual | -1.180 | 1 | 200.000 | 111.600 | 15 | 3 |
Marte în Era spațială | -1.880 | 1 | 325.000 | 186.400 | 15 | 3 |
Centură de asteroizi din Era spațială | -2.050 | 1 | 450.000 | 206.500 | 15 | 3 |
Venus în Era spațială | -2.210 | 1 | 525.000 | 227.600 | 15 | 3 |