Grădina altarului – Niv. 1: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 171: | Linia 171: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 108.000 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 108.000 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 25.700 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 25.700 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Venus în Era spațială | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3.540 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2.404 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 126.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 28.300 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 15 aprilie 2021 08:57
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Clădiri rezidenţiale | ||||||||||||
Stradă: | 1x1 | ||||||||||||
Mărime: | 3x2 | ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | Produce | ||
---|---|---|---|---|
1d | ||||
Epoca Bronzului | 230 | 45 | 30 | 200 |
Epoca Fierului | 310 | 96 | 48 | 450 |
Evul Mediu Timpuriu | 340 | 147 | 120 | 850 |
Evul Mediu Mijlociu | 380 | 206 | 240 | 1.200 |
Evul Mediu Târziu | 430 | 271 | 360 | 1.600 |
Era Colonială | 500 | 342 | 600 | 2.400 |
Era Industrială | 570 | 417 | 1.200 | 3.000 |
Era Progresistă | 620 | 498 | 1.800 | 3.600 |
Epoca Modernă | 670 | 584 | 3.000 | 4.500 |
Epoca Postmodernă | 690 | 673 | 4.800 | 5.600 |
Era Contemporană | 810 | 767 | 7.200 | 7.300 |
Epoca de Mâine | 980 | 865 | 12.000 | 8.400 |
Viitorul | 1.170 | 967 | 19.200 | 9.700 |
Viitorul Arctic | 1.360 | 1.073 | 28.800 | 11.000 |
Viitorul Oceanic | 1.580 | 1.181 | 36.000 | 12.400 |
Viitorul virtual | 1.880 | 1.294 | 48.000 | 13.900 |
Marte în Era spațială | 3.010 | 2.048 | 78.000 | 23.200 |
Centură de asteroizi din Era spațială | 3.270 | 2.224 | 108.000 | 25.700 |
Venus în Era spațială | 3.540 | 2.404 | 126.000 | 28.300 |