Brutăria de iarnă - Niv. 3: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 210: | Linia 210: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 20.860 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 20.860 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Venus în Era spațială | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 17.680 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 9.908 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 315.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 167.200 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 22.540 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 15 aprilie 2021 08:59
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Clădiri rezidenţiale | ||||||||||||
Stradă: | 1x1 | ||||||||||||
Mărime: | 3x5 | ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | Produce | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | dacă este motivată | |||||
Epoca Bronzului | 900 | 184 | 75 | 1.200 | 1.150 | 1 |
Epoca Fierului | 1.550 | 394 | 120 | 3.000 | 1.980 | 1 |
Evul Mediu Timpuriu | 1.720 | 605 | 300 | 5.000 | 2.190 | 1 |
Evul Mediu Mijlociu | 1.920 | 850 | 600 | 6.900 | 2.440 | 1 |
Evul Mediu Târziu | 2.140 | 1.115 | 900 | 9.200 | 2.720 | 1 |
Era Colonială | 2.510 | 1.408 | 1.500 | 14.000 | 3.200 | 1 |
Era Industrială | 2.830 | 1.720 | 3.000 | 17.400 | 3.610 | 1 |
Era Progresistă | 3.110 | 2.054 | 4.500 | 21.100 | 3.970 | 1 |
Epoca Modernă | 3.330 | 2.407 | 7.500 | 26.300 | 4.240 | 1 |
Epoca Postmodernă | 3.470 | 2.774 | 12.000 | 33.100 | 4.420 | 1 |
Era Contemporană | 4.030 | 3.162 | 18.000 | 43.100 | 5.140 | 1 |
Epoca de Mâine | 4.890 | 3.563 | 30.000 | 49.900 | 6.240 | 1 |
Viitorul | 5.860 | 3.985 | 48.000 | 57.100 | 7.470 | 1 |
Viitorul Arctic | 6.820 | 4.420 | 72.000 | 64.900 | 8.700 | 1 |
Viitorul Oceanic | 7.880 | 4.869 | 90.000 | 73.200 | 10.040 | 1 |
Viitorul virtual | 9.410 | 5.331 | 120.000 | 82.000 | 12.000 | 1 |
Marte în Era spațială | 15.050 | 8.439 | 195.000 | 137.000 | 19.190 | 1 |
Centură de asteroizi din Era spațială | 16.360 | 9.166 | 270.000 | 151.700 | 20.860 | 1 |
Venus în Era spațială | 17.680 | 9.908 | 315.000 | 167.200 | 22.540 | 1 |