Piață de iarnă: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 133: | Linia 133: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4.770 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4.770 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 126.000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 126.000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Luna lui Jupiter în Era spațială | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5.140 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 144.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 25 aprilie 2022 13:31
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Clădiri culturale | ||||||||||||
Stradă: | 1x1 | ||||||||||||
Mărime: | 3x2 | ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | |
---|---|---|
Epoca Bronzului | 260 | 30 |
Epoca Fierului | 350 | 48 |
Evul Mediu Timpuriu | 460 | 120 |
Evul Mediu Mijlociu | 520 | 240 |
Evul Mediu Târziu | 580 | 360 |
Era Colonială | 680 | 600 |
Era Industrială | 760 | 1.200 |
Era Progresistă | 840 | 1.800 |
Epoca Modernă | 900 | 3.000 |
Epoca Postmodernă | 940 | 4.800 |
Era Contemporană | 1.090 | 7.200 |
Epoca de Mâine | 1.320 | 12.000 |
Viitorul | 1.580 | 19.200 |
Viitorul Arctic | 1.840 | 28.800 |
Viitorul Oceanic | 2.130 | 36.000 |
Viitorul virtual | 2.540 | 48.000 |
Marte în Era spațială | 4.060 | 78.000 |
Centură de asteroizi din Era spațială | 4.420 | 108.000 |
Venus în Era spațială | 4.770 | 126.000 |
Luna lui Jupiter în Era spațială | 5.140 | 144.000 |