Diplomație Azteci: Diferență între versiuni
Jump to navigation
(Pagină nouă: {{#ask: Category:Azteci BuildingType::Diplomație | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Provides | ?Produces | ?ProductionTime | forma...) |
Fără descriere a modificării |
||
(Nu s-au afișat 3 versiuni intermediare efectuate de același utilizator) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Clădire | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Costuri | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Cerințe | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Oferă | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produce | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Aztecs_Diplomacy1-f3a88bc1d.png}}<br />[[Sculptură omagială (Azteci)]] | ||
| | | 5 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>7 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Nu necesită nicio stradă<br /> | ||
| | | 5 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy-06764a007.png}} Diplomație | ||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Aztecs_Diplomacy2-988cc6eca.png}}<br />[[Statuie decorativă (Azteci)]] | ||
| | | 23 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>32 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x3<br />Nu necesită nicio stradă<br /> | ||
| | | 30 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy-06764a007.png}} Diplomație | ||
| | | | ||
}} | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Aztecs_Diplomacy3-b41fc6e98.png}}<br />[[Statuie ornamentală (Azteci)]] | |||
| 23 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>32 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x1<br />Nu necesită nicio stradă<br /> | |||
| 30 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy-06764a007.png}} Diplomație | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Aztecs_Diplomacy4-33c3b8920.png}}<br />[[Piatra soarelui (Azteci)]] | |||
| 90 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>126 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3<br />Nu necesită nicio stradă<br /> | |||
| 126 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy-06764a007.png}} Diplomație | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Aztecs_Diplomacy5-01629cbbe.png}}<br />[[Altar simplu (Azteci)]] | |||
| 20 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>28 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii<br/>17 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/aztecs-fb403ff84.png}} Azteci | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | |||
| 20 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy-06764a007.png}} Diplomație | |||
| 15 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/cocoa_beans-775f5f03c.png}} / 5m | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Aztecs_Diplomacy6-817b1b21d.png}}<br />[[Texcotzingo (Azteci)]] | |||
| 90 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>126 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii<br/>51 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/aztecs-fb403ff84.png}} Azteci | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | |||
| 120 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy-06764a007.png}} Diplomație | |||
| 60 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/cocoa_beans-775f5f03c.png}} / 5m | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Aztecs_Diplomacy7-1db4981b2.png}}<br />[[Marele Templu (Azteci)]] | |||
| 150 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>210 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii<br/>63 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/aztecs-fb403ff84.png}} Azteci | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | |||
| 210 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy-06764a007.png}} Diplomație | |||
| 85 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/cocoa_beans-775f5f03c.png}} / 5m | |||
|} |
Versiunea curentă din 5 iulie 2023 14:06
Clădire | Costuri | Cerințe | Oferă | Produce |
---|---|---|---|---|
Sculptură omagială (Azteci) |
5 Monede 7 Provizii |
1x1 Nu necesită nicio stradă |
5 Diplomație | |
Statuie decorativă (Azteci) |
23 Monede 32 Provizii |
1x3 Nu necesită nicio stradă |
30 Diplomație | |
Statuie ornamentală (Azteci) |
23 Monede 32 Provizii |
3x1 Nu necesită nicio stradă |
30 Diplomație | |
Piatra soarelui (Azteci) |
90 Monede 126 Provizii |
3x3 Nu necesită nicio stradă |
126 Diplomație | |
Altar simplu (Azteci) |
20 Monede 28 Provizii 17 Azteci |
2x2 1x1 |
20 Diplomație | 15 / 5m |
Texcotzingo (Azteci) |
90 Monede 126 Provizii 51 Azteci |
4x3 1x1 |
120 Diplomație | 60 / 5m |
Marele Templu (Azteci) |
150 Monede 210 Provizii 63 Azteci |
3x5 1x1 |
210 Diplomație | 85 / 5m |