Epoca de Mâine Decoraţiuni: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
(Nu s-au afișat 3 versiuni intermediare efectuate de același utilizator) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Clădire | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Costuri | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Cerințe | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Oferă | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produce | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_TomorrowEra_Deco1-b5822c041.png}}<br />[[Cameră de supraveghere]] | ||
| | | 2.400 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>5.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Nu necesită nicio stradă<br /> | ||
| | | 1.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>85 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_TomorrowEra_Deco2-816ab75c3.png}}<br />[[Local pentru vegetarieni]] | ||
| | | 35.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>55.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x2<br />Nu necesită nicio stradă<br /> | ||
| | | 2.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>200 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_TomorrowEra_Deco3-40f62fe17.png}}<br />[[Local fast food]] | |||
| 35.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>55.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x1<br />Nu necesită nicio stradă<br /> | |||
| 2.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>200 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_TomorrowEra_Deco4-8e9a1c927.png}}<br />[[Pizzerie]] | |||
| 35.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>55.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x1<br />Nu necesită nicio stradă<br /> | |||
| 2.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>200 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_TomorrowEra_Deco5-7998d0169.png}}<br />[[Punct de control]] | |||
| 250 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/premium-3c0dba348.png}} Diamante | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x2<br />Nu necesită nicio stradă<br /> | |||
| 4.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>480 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| | |||
|} |
Versiunea curentă din 5 iulie 2023 14:09
Clădire | Costuri | Cerințe | Oferă | Produce |
---|---|---|---|---|
Cameră de supraveghere |
2.400 Monede 5.000 Provizii |
1x1 Nu necesită nicio stradă |
1.000 85 |
|
Local pentru vegetarieni |
35.000 Monede 55.000 Provizii |
1x2 Nu necesită nicio stradă |
2.000 200 |
|
Local fast food |
35.000 Monede 55.000 Provizii |
2x1 Nu necesită nicio stradă |
2.000 200 |
|
Pizzerie |
35.000 Monede 55.000 Provizii |
2x1 Nu necesită nicio stradă |
2.000 200 |
|
Punct de control |
250 Diamante | 1x2 Nu necesită nicio stradă |
4.000 480 |