Baie regală – Niv. 4: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 207: | Linia 207: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 15 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 15 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 6 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 6 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Titan în Era spațială | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 312.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 140.800 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 8 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 15 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 6 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Bunurile din tezaur pot fi produse numai în cadrul unei ghilde<br>{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png}} Produce o unitate aleatorie din era clădirii<br> | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Bunurile din tezaur pot fi produse numai în cadrul unei ghilde<br>{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png}} Produce o unitate aleatorie din era clădirii<br> |
Versiunea de la data 12 iulie 2023 10:07
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Clădiri rezidenţiale | ||||||||||||
Stradă: | 1x1 | ||||||||||||
Mărime: | 3x4 | ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | Produce | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | dacă este motivată | ||||
Epoca Bronzului | 60 | 900 | 8 | 15 | 6 |
Epoca Fierului | 96 | 2.100 | 8 | 15 | 6 |
Evul Mediu Timpuriu | 240 | 3.500 | 8 | 15 | 6 |
Evul Mediu Mijlociu | 480 | 4.900 | 8 | 15 | 6 |
Evul Mediu Târziu | 720 | 6.400 | 8 | 15 | 6 |
Era Colonială | 1.200 | 9.800 | 8 | 15 | 6 |
Era Industrială | 2.400 | 12.200 | 8 | 15 | 6 |
Era Progresistă | 3.600 | 14.800 | 8 | 15 | 6 |
Epoca Modernă | 6.000 | 18.400 | 8 | 15 | 6 |
Epoca Postmodernă | 9.600 | 23.200 | 8 | 15 | 6 |
Era Contemporană | 14.400 | 30.200 | 8 | 15 | 6 |
Epoca de Mâine | 24.000 | 35.000 | 8 | 15 | 6 |
Viitorul | 38.400 | 40.100 | 8 | 15 | 6 |
Viitorul Arctic | 57.600 | 45.600 | 8 | 15 | 6 |
Viitorul Oceanic | 72.000 | 51.400 | 8 | 15 | 6 |
Viitorul virtual | 96.000 | 57.500 | 8 | 15 | 6 |
Marte în Era spațială | 156.000 | 96.100 | 8 | 15 | 6 |
Centură de asteroizi din Era spațială | 216.000 | 106.400 | 8 | 15 | 6 |
Venus în Era spațială | 252.000 | 117.300 | 8 | 15 | 6 |
Luna lui Jupiter în Era spațială | 288.000 | 128.800 | 8 | 15 | 6 |
Titan în Era spațială | 312.000 | 140.800 | 8 | 15 | 6 |
Bunurile din tezaur pot fi produse numai în cadrul unei ghilde
Produce o unitate aleatorie din era clădirii