Pagodă - Niv. 1: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 183: | Linia 183: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 384.000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 384.000 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 92.770 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 92.770 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Titan în Era spațială | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 3.715 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 3.715 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 416.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 101.420 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 12 iulie 2023 10:12
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Clădiri rezidenţiale | ||||||||||||
Stradă: | 1x1 | ||||||||||||
Mărime: | 4x4 | ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | Produce | ||
---|---|---|---|---|
1d | ||||
Epoca Bronzului | 60 | 60 | 80 | 650 |
Epoca Fierului | 130 | 130 | 128 | 1.500 |
Evul Mediu Timpuriu | 200 | 200 | 320 | 2.500 |
Evul Mediu Mijlociu | 275 | 275 | 640 | 3.500 |
Evul Mediu Târziu | 360 | 360 | 960 | 4.800 |
Era Colonială | 450 | 450 | 1.600 | 7.200 |
Era Industrială | 550 | 550 | 3.200 | 9.000 |
Era Progresistă | 660 | 660 | 4.800 | 11.000 |
Epoca Modernă | 780 | 780 | 8.000 | 13.500 |
Epoca Postmodernă | 900 | 900 | 12.800 | 17.000 |
Era Contemporană | 1.000 | 1.000 | 19.200 | 22.200 |
Epoca de Mâine | 1.150 | 1.150 | 32.000 | 25.000 |
Viitorul | 1.300 | 1.300 | 51.200 | 30.000 |
Viitorul Arctic | 1.430 | 1.430 | 76.800 | 33.500 |
Viitorul Oceanic | 1.580 | 1.580 | 96.000 | 37.000 |
Viitorul virtual | 1.730 | 1.730 | 128.000 | 41.440 |
Marte în Era spațială | 2.739 | 2.739 | 208.000 | 69.220 |
Centură de asteroizi din Era spațială | 2.975 | 2.975 | 288.000 | 76.670 |
Venus în Era spațială | 3.216 | 3.216 | 336.000 | 84.520 |
Luna lui Jupiter în Era spațială | 3.463 | 3.463 | 384.000 | 92.770 |
Titan în Era spațială | 3.715 | 3.715 | 416.000 | 101.420 |