Potecă prin zăpadă (Vikingi): Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 11: | Linia 11: | ||
| style="width: 30%;" | '''Mărime:''' | | style="width: 30%;" | '''Mărime:''' | ||
| style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1 | | style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1 | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Cost de construcție:''' | |||
| style="width: 70%;" | 200 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/copper_coins-a2a9ae78b.png}} Monede de cupru | |||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | '''Se deblochează cu:''' | | style="width: 30%;" | '''Se deblochează cu:''' |
Versiunea curentă din 5 iunie 2024 11:40
Proprietăți | |
Tip: | Drumuri |
Mărime: | 1x1 |
Cost de construcție: | 200 Monede de cupru |
Se deblochează cu: | Cum se ajunge la așezare |