Capela lui Jack O'Lantern: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 94: | Linia 94: | ||
| 250 | | 250 | ||
| 4.800 | | 4.800 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Viitorul Oceanic | |||
| 290 | |||
| 6.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 21 martie 2017 11:18
| |
Proprietăți | |
Tip: | Decorațiune |
Mărime: | 1x1 |
Obținută de la: | Halloween 2016 |