Trofeul Forge Bowl: Diferență între versiuni
Jump to navigation
(Pagină nouă: {| | style="text-align: center;" colspan="2" |250px - Fericirea se dublează cât timp este finisat<br> - Este nevoie de Pachetul de servi...) |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdus cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Forge Bowl | | style="width: 70%;"| Evenimentul [[Forge Bowl]] 2018 | ||
|} | |} | ||
Linia 89: | Linia 89: | ||
| 381 | | 381 | ||
| 6.000 | | 6.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 455 | |||
| 8.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 27 iulie 2018 19:46
- Fericirea se dublează cât timp este finisat | |
Proprietăți | |
Tip: | Decorațiune |
Mărime: | 1x1 |
Introdus cu: | Evenimentul Forge Bowl 2018 |