Cofetărie Imensă: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdusă cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Evenimentul iernii 2014 | | style="width: 70%;"| [[Evenimentul iernii]] 2014 | ||
|} | |} | ||
Linia 121: | Linia 121: | ||
| 5.217 | | 5.217 | ||
| 90.000 | | 90.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 1.410 | |||
| 746 | |||
| 5.640 | |||
| 120.000 | |||
|} | |} |
Versiunea curentă din 28 iulie 2018 07:19
- Producția de provizii este dublată când e motivată; poate fi jefuită când nu este motivată | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire de producție |
Mărime: | 5x3 |
Introdusă cu: | Evenimentul iernii 2014 |