Clădiri rezidenţiale Vikingi: Diferență între versiuni
Jump to navigation
(Pagină nouă: {{#ask: Category:Vikingi Type::Clădiri rezidenţiale | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Provides | ?Produces | ?ProductionTime | f...) |
Fără descriere a modificării |
||
(Nu s-au afișat 6 versiuni intermediare efectuate de același utilizator) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Clădire | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Costuri | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Cerințe | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Oferă | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produce | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Vikings_Residential1-affa1af56.png}}<br />[[Bordei (Vikingi)]] | ||
| | | 36 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>45 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 16 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings-4f1ba05d4.png}} Vikingi | ||
| | | 108 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/copper_coins-a2a9ae78b.png}} / 5h | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Vikings_Residential2-1abd1c80d.png}}<br />[[Colibă (Vikingi)]] | ||
| | | 108 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>135 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 59 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings-4f1ba05d4.png}} Vikingi | ||
| | | 449 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/copper_coins-a2a9ae78b.png}} / 10h | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Vikings_Residential3-7400957a9.png}}<br />[[Casa clanului (Vikingi)]] | |||
| 225 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>282 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | |||
| 172 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings-4f1ba05d4.png}} Vikingi | |||
| 1.666 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/copper_coins-a2a9ae78b.png}} / 20h | |||
|} |
Versiunea curentă din 5 iunie 2024 11:40
Clădire | Costuri | Cerințe | Oferă | Produce |
---|---|---|---|---|
Bordei (Vikingi) |
36 Monede 45 Provizii |
2x2 1x1 |
16 Vikingi | 108 / 5h |
Colibă (Vikingi) |
108 Monede 135 Provizii |
3x3 1x1 |
59 Vikingi | 449 / 10h |
Casa clanului (Vikingi) |
225 Monede 282 Provizii |
3x5 1x1 |
172 Vikingi | 1.666 / 20h |