Clădiri rezidenţiale Colonie pe Marte: Diferență între versiuni
Jump to navigation
(Pagină nouă: {{#ask: Category:Colonie pe Marte Type::Clădiri rezidenţiale | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Provides | ?Produces | ?Productio...) |
Fără descriere a modificării |
||
(Nu s-au afișat 5 versiuni intermediare efectuate de același utilizator) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Clădire | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Costuri | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Cerințe | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Oferă | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produce | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_SpaceAgeMars_Residential3-9e20ef426.png}}<br />[[Modul detașabil (Colonie pe Marte)]] | ||
| | | 200.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>240.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 73 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/colonists-be9664b7b.png}} Coloniști | ||
| | | 152 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/credits-1750e9608.png}} / 4h | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_SpaceAgeMars_Residential4-ee0444243.png}}<br />[[Adăpost simplu (Colonie pe Marte)]] | ||
| | | 486.506 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>583.807 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 98 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/colonists-be9664b7b.png}} Coloniști | ||
| | | 1.008 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/credits-1750e9608.png}} / 4h | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_SpaceAgeMars_Residential5-d84b5e019.png}}<br />[[Reședință modulară (Colonie pe Marte)]] | |||
| 950.218 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>1.140.261 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | |||
| 647 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/colonists-be9664b7b.png}} Coloniști | |||
| 638 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/credits-1750e9608.png}} / 8h | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_SpaceAgeMars_Residential6-bc4a6a53a.png}}<br />[[Dom (Colonie pe Marte)]] | |||
| 1.449.822 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>1.739.786 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | |||
| 332 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/colonists-be9664b7b.png}} Coloniști | |||
| 3.894 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/credits-1750e9608.png}} / 8h | |||
|} |
Versiunea curentă din 5 iulie 2023 14:07
Clădire | Costuri | Cerințe | Oferă | Produce |
---|---|---|---|---|
Modul detașabil (Colonie pe Marte) |
200.000 Monede 240.000 Provizii |
2x2 1x1 |
73 Coloniști | 152 / 4h |
Adăpost simplu (Colonie pe Marte) |
486.506 Monede 583.807 Provizii |
3x3 1x1 |
98 Coloniști | 1.008 / 4h |
Reședință modulară (Colonie pe Marte) |
950.218 Monede 1.140.261 Provizii |
5x3 1x1 |
647 Coloniști | 638 / 8h |
Dom (Colonie pe Marte) |
1.449.822 Monede 1.739.786 Provizii |
4x5 1x1 |
332 Coloniști | 3.894 / 8h |