Diplomație Vikingi: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
(Nu s-au afișat 4 versiuni intermediare efectuate de același utilizator) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Clădire | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Costuri | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Cerințe | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Oferă | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produce | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Vikings_Diplomacy1-7f353444d.png}}<br />[[Piatră runică (Vikingi)]] | ||
| | | 5 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>7 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Nu necesită nicio stradă<br /> | ||
| | | 6 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy-06764a007.png}} Diplomație | ||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Vikings_Diplomacy2-8600df877.png}}<br />[[Totemul clanului (Vikingi)]] | ||
| | | 15 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>21 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x2<br />Nu necesită nicio stradă<br /> | ||
| | | 24 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy-06764a007.png}} Diplomație | ||
| | | | ||
}} | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Vikings_Diplomacy3-88cf23241.png}}<br />[[Salcia bătrână (Vikingi)]] | |||
| 60 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>84 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x2<br />Nu necesită nicio stradă<br /> | |||
| 108 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy-06764a007.png}} Diplomație | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Vikings_Diplomacy4-8318bb69e.png}}<br />[[Altar (Vikingi)]] | |||
| 20 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>28 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />17 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings-4f1ba05d4.png}} Vikingi | |||
| 24 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy-06764a007.png}} Diplomație | |||
| 16 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/copper_coins-a2a9ae78b.png}} / 5m | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Vikings_Diplomacy5-fa664fca9.png}}<br />[[Piaţă (Vikingi)]] | |||
| 68 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>95 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />38 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings-4f1ba05d4.png}} Vikingi | |||
| 108 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy-06764a007.png}} Diplomație | |||
| 41 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/copper_coins-a2a9ae78b.png}} / 5m | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Vikings_Diplomacy6-27328c079.png}}<br />[[Sala miedului (Vikingi)]] | |||
| 150 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>210 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />63 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings-4f1ba05d4.png}} Vikingi | |||
| 270 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy-06764a007.png}} Diplomație | |||
| 91 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/copper_coins-a2a9ae78b.png}} / 5m | |||
|} |
Versiunea curentă din 5 iulie 2023 14:06
Clădire | Costuri | Cerințe | Oferă | Produce |
---|---|---|---|---|
Piatră runică (Vikingi) |
5 Monede 7 Provizii |
1x1 Nu necesită nicio stradă |
6 Diplomație | |
Totemul clanului (Vikingi) |
15 Monede 21 Provizii |
1x2 Nu necesită nicio stradă |
24 Diplomație | |
Salcia bătrână (Vikingi) |
60 Monede 84 Provizii |
3x2 Nu necesită nicio stradă |
108 Diplomație | |
Altar (Vikingi) |
20 Monede 28 Provizii |
2x2 1x1 17 Vikingi |
24 Diplomație | 16 / 5m |
Piaţă (Vikingi) |
68 Monede 95 Provizii |
3x3 1x1 38 Vikingi |
108 Diplomație | 41 / 5m |
Sala miedului (Vikingi) |
150 Monede 210 Provizii |
5x3 1x1 63 Vikingi |
270 Diplomație | 91 / 5m |