Evul Mediu Târziu Clădiri culturale: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
(Nu s-au afișat 3 versiuni intermediare efectuate de același utilizator) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Clădire | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Costuri | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Cerințe | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Oferă | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produce | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/A_SS_LateMiddleAge_Academy-dd9926079.png}}<br />[[Academie]] | ||
| | | 115.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>111.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 480 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>980 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/A_SS_LateMiddleAge_Cartographer-ca8f5ca82.png}}<br />[[Cartograf]] | ||
| | | 30.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>19.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 180 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>320 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/A_SS_LateMiddleAge_Library-c61556aee.png}}<br />[[Bibliotecă]] | |||
| 81.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>111.000 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | |||
| 480 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>940 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/A_SS_LateMiddleAge_Palace-52d5d60ea.png}}<br />[[Palat]] | |||
| 500 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/premium-3c0dba348.png}} Diamante | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | |||
| 960 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>1.500 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| | |||
|} |
Versiunea curentă din 5 iulie 2023 14:08
Clădire | Costuri | Cerințe | Oferă | Produce |
---|---|---|---|---|
Academie |
115.000 Monede 111.000 Provizii |
4x4 1x1 |
480 980 |
|
Cartograf |
30.000 Monede 19.000 Provizii |
3x2 1x1 |
180 320 |
|
Bibliotecă |
81.000 Monede 111.000 Provizii |
4x4 1x1 |
480 940 |
|
Palat |
500 Diamante | 4x4 1x1 |
960 1.500 |