Clădire de producție bunuri culturale Vikingi: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
(Nu s-au afișat 4 versiuni intermediare efectuate de același utilizator) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Clădire | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Costuri | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Cerințe | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Oferă | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produce | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Vikings_CulturalGoodsProduction1-480a503d8.png}}<br />[[Făuritorul de securi (Vikingi)]] | ||
| | | 203 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>270 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />45 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings-4f1ba05d4.png}} Vikingi | ||
| | | | ||
| | | 5 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/axes-12f0df19c.png}} / 4h | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Vikings_CulturalGoodsProduction2-5110c6a6e.png}}<br />[[Fabrică de mied (Vikingi)]] | ||
| | | 270 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>360 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />36 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings-4f1ba05d4.png}} Vikingi | ||
| | | | ||
| | | 5 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/mead-92399edfa.png}} / 4h | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Vikings_CulturalGoodsProduction3-e0acd77f2.png}}<br />[[Vânătorul de fiare (Vikingi)]] | |||
| 203 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>270 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />45 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings-4f1ba05d4.png}} Vikingi | |||
| | |||
| 5 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/horns-8b52db63a.png}} / 4h | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Vikings_CulturalGoodsProduction4-16c302e7b.png}}<br />[[Fermă pentru producerea de lână (Vikingi)]] | |||
| 338 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monede<br/>450 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Provizii | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />27 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings-4f1ba05d4.png}} Vikingi | |||
| | |||
| 5 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/wool-952212963.png}} / 4h | |||
|} |
Versiunea curentă din 5 iulie 2023 14:06
Clădire | Costuri | Cerințe | Oferă | Produce |
---|---|---|---|---|
Făuritorul de securi (Vikingi) |
203 Monede 270 Provizii |
3x3 1x1 45 Vikingi |
5 / 4h | |
Fabrică de mied (Vikingi) |
270 Monede 360 Provizii |
3x4 1x1 36 Vikingi |
5 / 4h | |
Vânătorul de fiare (Vikingi) |
203 Monede 270 Provizii |
3x3 1x1 45 Vikingi |
5 / 4h | |
Fermă pentru producerea de lână (Vikingi) |
338 Monede 450 Provizii |
5x3 1x1 27 Vikingi |
5 / 4h |