Bază de lansare baloane: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 24: | Linia 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Introdus cu:''' | | style="width: 30%;" | '''Introdus cu:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenimente și serii de misiuni]] | | style="width: 70%;" | [[Evenimente și serii de misiuni]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Valoare de schimb a articolului:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Timp | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 1.350 | |||
| 1 - 3 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 1.690 | |||
| 2 - 4 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 2.030 | |||
| 2 - 4 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versiunea de la data 2 decembrie 2019 15:36
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Clădiri culturale | ||||||||||||
Stradă: | https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Mărime: | https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3Property "Size" (as page type) with input value " 3x3" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | |
---|---|---|
Epoca Bronzului | 460 | 45 |
Epoca Fierului | 790 | 72 |
Evul Mediu Timpuriu | 870 | 180 |
Evul Mediu Mijlociu | 970 | 360 |
Evul Mediu Târziu | 1.080 | 540 |
Era Colonială | 1.270 | 900 |
Era Industrială | 1.430 | 1.800 |
Era Progresistă | 1.570 | 2.700 |
Epoca Modernă | 1.690 | 4.500 |
Epoca Postmodernă | 1.760 | 7.200 |
Era Contemporană | 2.040 | 10.800 |
Epoca de Mâine | 2.480 | 18.000 |
Viitorul | 2.970 | 28.800 |
Viitorul Arctic | 3.460 | 43.200 |
Viitorul Oceanic | 3.990 | 54.000 |
Viitorul virtual | 4.760 | 72.000 |
Marte în Era spațială | 7.620 | 117.000 |