Atelier de cositorit: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 36: | Linia 36: | ||
| style="width: 30%;" | '''Oferă:''' | | style="width: 30%;" | '''Oferă:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Provides::2.700 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} <br/>]] | | style="width: 70%;" | [[Provides::2.700 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} <br/>]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Valoare de schimb a articolului:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Timp | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 270 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 340 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 410 | |||
| 0 - 0 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versiunea de la data 2 decembrie 2019 15:40
![]() | |||||||||||||
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | ![]() | ||||||||||||
Stradă: | https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required.png 2x2Property "StreetLevel" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||
Mărime: | https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x6Property "Size" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||
Timp de construcție: | 14h 50m | ||||||||||||
Cost de construcție: | 54.000 https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png Monede 129.000 https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png Provizii Property "Costs" (as page type) with input value "54.000 ![]() ![]() | ||||||||||||
Epocă: | Era Progresistă | ||||||||||||
Se deblochează cu: | Materiale moderne | ||||||||||||
Necesită: | 1.200 https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population.png Populaţie Property "Requirements" (as page type) with input value "1.200 ![]() | ||||||||||||
Oferă: | 2.700 https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png Property "Provides" (as page type) with input value "2.700 ![]() | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
4h | 8h | 1d | 2d | |
---|---|---|---|---|
Cost de producție | 4.000 ![]() 4.000 ![]() |
8.000 ![]() 8.000 ![]() |
16.000 ![]() 16.000 ![]() |
24.000 ![]() 24.000 ![]() |
Produce | 1 https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/tinplate.png Property "Produces" (as page type) with input value "1 ![]() |
2 ![]() |
4 ![]() |
6 ![]() |
Bunurile produse și necesare cresc cu un factor de 5 când este deținut depozitul de ![]() |