Clădiri rezidenţiale Vikingi: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Clădire | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Costuri | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Cerințe | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Oferă | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produce | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Vikings_Residential1.png}}<br />[[Bordei (Vikingi)]] | ||
| | | 36 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monede <br/>45 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Provizii <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 2x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 16 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings.png}} Vikingi <br/> | ||
| | | 93 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/copper_coins.png}} / 4h | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Vikings_Residential2.png}}<br />[[Colibă (Vikingi)]] | ||
| | | 108 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monede <br/>135 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Provizii <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 59 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings.png}} Vikingi <br/> | ||
| | | 375 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/copper_coins.png}} / 8h | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foero.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Vikings_Residential3.png}}<br />[[Casa clanului (Vikingi)]] | |||
| 225 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monede <br/>282 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Provizii <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | |||
| 172 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings.png}} Vikingi <br/> | |||
| 1.900 {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/copper_coins.png}} / 1d | |||
|} |
Versiunea de la data 12 ianuarie 2021 12:15
Clădire | Costuri | Cerințe | Oferă | Produce |
---|---|---|---|---|
Bordei (Vikingi) |
36 Monede 45 Provizii |
2x2 1x1 |
16 Vikingi |
93 / 4h |
Colibă (Vikingi) |
108 Monede 135 Provizii |
3x3 1x1 |
59 Vikingi |
375 / 8h |
Casa clanului (Vikingi) |
225 Monede 282 Provizii |
3x5 1x1 |
172 Vikingi |
1.900 / 1d |