Turnul bântuit: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 143: | Linia 143: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 117.000 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 117.000 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +9% | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +9% | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Centură de asteroizi din Era spațială | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 5.340 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 162.000 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +9% | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production.png}} Colecție de provizii<br> | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production.png}} Colecție de provizii<br> |
Versiunea de la data 23 aprilie 2020 11:30
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Clădiri culturale | ||||||||||||
Stradă: | https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Mărime: | https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3Property "Size" (as page type) with input value " 3x3" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | ||
---|---|---|---|
Epoca Bronzului | 360 | 45 | +5% |
Epoca Fierului | 510 | 72 | +5% |
Evul Mediu Timpuriu | 560 | 180 | +5% |
Evul Mediu Mijlociu | 630 | 360 | +5% |
Evul Mediu Târziu | 700 | 540 | +6% |
Era Colonială | 820 | 900 | +6% |
Era Industrială | 920 | 1.800 | +6% |
Era Progresistă | 1.010 | 2.700 | +6% |
Epoca Modernă | 1.090 | 4.500 | +7% |
Epoca Postmodernă | 1.130 | 7.200 | +7% |
Era Contemporană | 1.310 | 10.800 | +7% |
Epoca de Mâine | 1.600 | 18.000 | +7% |
Viitorul | 1.910 | 28.800 | +8% |
Viitorul Arctic | 2.230 | 43.200 | +8% |
Viitorul Oceanic | 2.570 | 54.000 | +8% |
Viitorul virtual | 3.070 | 72.000 | +8% |
Marte în Era spațială | 4.910 | 117.000 | +9% |
Centură de asteroizi din Era spațială | 5.340 | 162.000 | +9% |
Colecție de provizii