Tezaur olimpic – Niv. 9: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 229: | Linia 229: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 20 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 20 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 7 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 7 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Venus în Era spațială | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 17.680 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 11.292 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 420.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 195.600 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 24.750 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 7 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 15 aprilie 2021 08:58
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Clădiri rezidenţiale | ||||||||||||
Stradă: | 1x1 | ||||||||||||
Mărime: | 4x5 | ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | Produce | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | dacă este motivată | ||||||
Epoca Bronzului | 900 | 209 | 100 | 1.500 | 1.260 | 20 | 7 |
Epoca Fierului | 1.550 | 450 | 160 | 3.500 | 2.170 | 20 | 7 |
Evul Mediu Timpuriu | 1.720 | 690 | 400 | 5.800 | 2.400 | 20 | 7 |
Evul Mediu Mijlociu | 1.920 | 969 | 800 | 8.100 | 2.680 | 20 | 7 |
Evul Mediu Târziu | 2.140 | 1.271 | 1.200 | 10.700 | 2.990 | 20 | 7 |
Era Colonială | 2.510 | 1.604 | 2.000 | 16.300 | 3.520 | 20 | 7 |
Era Industrială | 2.830 | 1.961 | 4.000 | 20.400 | 3.970 | 20 | 7 |
Era Progresistă | 3.110 | 2.341 | 6.000 | 24.700 | 4.360 | 20 | 7 |
Epoca Modernă | 3.330 | 2.744 | 10.000 | 30.700 | 4.660 | 20 | 7 |
Epoca Postmodernă | 3.470 | 3.162 | 16.000 | 38.700 | 4.860 | 20 | 7 |
Era Contemporană | 4.030 | 3.604 | 24.000 | 50.300 | 5.640 | 20 | 7 |
Epoca de Mâine | 4.890 | 4.061 | 40.000 | 58.300 | 6.850 | 20 | 7 |
Viitorul | 5.860 | 4.542 | 64.000 | 66.800 | 8.210 | 20 | 7 |
Viitorul Arctic | 6.820 | 5.038 | 96.000 | 75.900 | 9.550 | 20 | 7 |
Viitorul Oceanic | 7.880 | 5.549 | 120.000 | 85.600 | 11.030 | 20 | 7 |
Viitorul virtual | 9.410 | 6.076 | 160.000 | 95.900 | 13.170 | 20 | 7 |
Marte în Era spațială | 15.050 | 9.618 | 260.000 | 160.200 | 21.080 | 20 | 7 |
Centură de asteroizi din Era spațială | 16.360 | 10.447 | 360.000 | 177.400 | 22.900 | 20 | 7 |
Venus în Era spațială | 17.680 | 11.292 | 420.000 | 195.600 | 24.750 | 20 | 7 |