Pavilion: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 152: | Linia 152: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 12.730 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 12.730 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 336.000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 336.000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +15% | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Luna lui Jupiter în Era spațială | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 13.710 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 384.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +15% | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +15% | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Colectare de provizii<br> | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Colectare de provizii<br> |
Versiunea de la data 25 aprilie 2022 13:31
![]() | |||||||||||||
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | ![]() | ||||||||||||
Stradă: | ![]() | ||||||||||||
Mărime: | ![]() | ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | ||
---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() | |
Epoca Bronzului | 900 | 80 | +8% |
Epoca Fierului | 1.120 | 128 | +8% |
Evul Mediu Timpuriu | 1.370 | 320 | +8% |
Evul Mediu Mijlociu | 1.530 | 640 | +9% |
Evul Mediu Târziu | 1.710 | 960 | +9% |
Era Colonială | 2.010 | 1.600 | +9% |
Era Industrială | 2.270 | 3.200 | +10% |
Era Progresistă | 2.490 | 4.800 | +10% |
Epoca Modernă | 2.660 | 8.000 | +11% |
Epoca Postmodernă | 2.770 | 12.800 | +11% |
Era Contemporană | 3.220 | 19.200 | +12% |
Epoca de Mâine | 3.910 | 32.000 | +12% |
Viitorul | 4.690 | 51.200 | +13% |
Viitorul Arctic | 5.460 | 76.800 | +13% |
Viitorul Oceanic | 6.300 | 96.000 | +14% |
Viitorul virtual | 6.770 | 128.000 | +14% |
Marte în Era spațială | 10.840 | 208.000 | +15% |
Centură de asteroizi din Era spațială | 11.780 | 288.000 | +15% |
Venus în Era spațială | 12.730 | 336.000 | +15% |
Luna lui Jupiter în Era spațială | 13.710 | 384.000 | +15% |
![supply_production-660dd9d0f.png](https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png)
Colectare de provizii