Cimitir vechi: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 138: | Linia 138: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10.850 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10.850 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 288.000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 288.000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Titan în Era spațială | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 11.640 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 312.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 12 iulie 2023 09:56
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Clădiri culturale | ||||||||||||
Stradă: | 1x1 | ||||||||||||
Mărime: | 4x3 | ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | |
---|---|---|
Epoca Bronzului | 590 | 60 |
Epoca Fierului | 720 | 96 |
Evul Mediu Timpuriu | 980 | 240 |
Evul Mediu Mijlociu | 1.090 | 480 |
Evul Mediu Târziu | 1.220 | 720 |
Era Colonială | 1.430 | 1.200 |
Era Industrială | 1.610 | 2.400 |
Era Progresistă | 1.770 | 3.600 |
Epoca Modernă | 1.900 | 6.000 |
Epoca Postmodernă | 1.980 | 9.600 |
Era Contemporană | 2.300 | 14.400 |
Epoca de Mâine | 2.790 | 24.000 |
Viitorul | 3.340 | 38.400 |
Viitorul Arctic | 3.890 | 57.600 |
Viitorul Oceanic | 4.490 | 72.000 |
Viitorul virtual | 5.360 | 96.000 |
Marte în Era spațială | 8.580 | 156.000 |
Centură de asteroizi din Era spațială | 9.330 | 216.000 |
Venus în Era spațială | 10.070 | 252.000 |
Luna lui Jupiter în Era spațială | 10.850 | 288.000 |
Titan în Era spațială | 11.640 | 312.000 |