Turla iernii - Niv. 3: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 205: | Linia 205: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 12.570 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 12.570 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Titan în Era spațială | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2.693 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 416.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 106.800 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 13.480 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 12 iulie 2023 10:15
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | Clădiri rezidenţiale | ||||||||||||
Stradă: | 1x1 | ||||||||||||
Mărime: | 4x4 | ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | Produce | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | dacă este motivată | ||||
Epoca Bronzului | 43 | 80 | 700 | 590 | 5 |
Epoca Fierului | 93 | 128 | 1.600 | 1.020 | 5 |
Evul Mediu Timpuriu | 142 | 320 | 2.600 | 1.130 | 5 |
Evul Mediu Mijlociu | 200 | 640 | 3.700 | 1.260 | 5 |
Evul Mediu Târziu | 262 | 960 | 4.900 | 1.410 | 5 |
Era Colonială | 331 | 1.600 | 7.400 | 1.660 | 5 |
Era Industrială | 405 | 3.200 | 9.300 | 1.870 | 5 |
Era Progresistă | 483 | 4.800 | 11.300 | 2.050 | 5 |
Epoca Modernă | 566 | 8.000 | 14.000 | 2.200 | 5 |
Epoca Postmodernă | 653 | 12.800 | 17.600 | 2.290 | 5 |
Era Contemporană | 744 | 19.200 | 22.900 | 2.660 | 5 |
Epoca de Mâine | 838 | 32.000 | 26.500 | 3.230 | 5 |
Viitorul | 938 | 51.200 | 30.400 | 3.870 | 5 |
Viitorul Arctic | 1.040 | 76.800 | 34.600 | 4.500 | 5 |
Viitorul Oceanic | 1.146 | 96.000 | 39.000 | 5.200 | 5 |
Viitorul virtual | 1.254 | 128.000 | 43.700 | 6.210 | 5 |
Marte în Era spațială | 1.986 | 208.000 | 72.900 | 9.940 | 5 |
Centură de asteroizi din Era spațială | 2.157 | 288.000 | 80.800 | 10.800 | 5 |
Venus în Era spațială | 2.331 | 336.000 | 89.000 | 11.670 | 5 |
Luna lui Jupiter în Era spațială | 2.510 | 384.000 | 97.700 | 12.570 | 5 |
Titan în Era spațială | 2.693 | 416.000 | 106.800 | 13.480 | 5 |