Yggdrasil - Niv. 9: Diferență între versiuni
Jump to navigation
![goods-49dc375be.png](https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png)
Fără descriere a modificării Etichetă: Anulare manuală |
Fără descriere a modificării Etichete: Anulare manuală Revenit |
||
Linia 5: | Linia 5: | ||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Proprietăți''' | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Proprietăți''' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: left;" colspan="2" | | | style="text-align: left;" colspan="2" | | ||
* Producția de bază se dublează când este motivată. Poate fi jefuită când nu este motivată | |||
* Este nevoie de pachetul de servicii de renovare {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_renovation_kit-3fb7d9aae.png}} pentru a moderniza la era actuală | * Este nevoie de pachetul de servicii de renovare {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_renovation_kit-3fb7d9aae.png}} pentru a moderniza la era actuală | ||
* Este nevoie de pachetul de modernizare cu o epocă {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_one_up_kit-395ac8f66.png}} pentru a crește cu o eră | * Este nevoie de pachetul de modernizare cu o epocă {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_one_up_kit-395ac8f66.png}} pentru a crește cu o eră | ||
* Poate fi depozitată în inventar cu pachetul de stocare clădiri {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_store_building-7dc615526.png}} | * Poate fi depozitată în inventar cu pachetul de stocare clădiri {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_store_building-7dc615526.png}} | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | ''' | | style="width: 30%;" | '''Tip:''' | ||
| style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/ | | style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Clădiri rezidenţiale | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Stradă:''' | |||
| style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1 | |||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | '''Mărime:''' | | style="width: 30%;" | '''Mărime:''' | ||
Linia 23: | Linia 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Introdus cu:''' | | style="width: 30%;" | '''Introdus cu:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenimente și serii de misiuni]] | | style="width: 70%;" | [[Evenimente și serii de misiuni]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | '''Valoare de schimb a articolului:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Timp | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins-19c6457d8.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones-cb7e81394.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 12.150 | |||
| 15 - 24 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 15.190 | |||
| 19 - 30 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 18.230 | |||
| 23 - 36 | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|} | |||
|} | |} | ||
{| style="margin: auto;" | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center | ! style="text-align: center" rowspan="3" | Epocă | ||
! style="text-align: center;" colspan="2" | Oferă | |||
! style="text-align: center;" colspan="5" | Produce | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | ! style="text-align: center;" rowspan="2" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | ||
|} | ! style="text-align: center;" rowspan="2" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} | ||
! style="text-align: center;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} | |||
{| style=" | ! style="text-align: center;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} | ||
! style="text-align: center;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/medals-ddf85c814.png}} | |||
! style="text-align: center;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | |||
! style="text-align: center;" | {{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center;" | 1d | |||
! style="text-align: center;" colspan="4" | dacă este motivată | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:center;" | Epoca Bronzului | ||
| | | style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 45 | ||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | +30% | |||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 800 | |||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 800 | |||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 15 | |||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 8 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:center;" | Epoca Fierului | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 72 | ||
| style=" | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | +30% | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 2.000 | ||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 2.000 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 8 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:center;" | Evul Mediu Timpuriu | ||
| | | style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 180 | ||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | +30% | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 3.300 | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 3.300 | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 24 | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 8 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:center;" | Evul Mediu Mijlociu | ||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 360 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | +30% | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 4.700 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 4.700 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 28 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 8 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:center;" | Evul Mediu Târziu | ||
| | | style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 540 | ||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | +30% | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 6.200 | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 6.200 | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 32 | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 8 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:center;" | Era Colonială | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 900 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | +30% | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 9.400 | ||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 7.800 | |||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 39 | |||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 8 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:center;" | Era Industrială | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 1.800 | ||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | +30% | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 11.700 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 9.500 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 54 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 8 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:center;" | Era Progresistă | ||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 2.700 | |||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | +30% | |||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 14.200 | |||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 11.200 | |||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 75 | |||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 8 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 4 | | style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:center;" | Epoca Modernă | ||
| | | style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 4.500 | ||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | +30% | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 17.700 | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 13.000 | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 107 | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 8 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:center;" | Epoca Postmodernă | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 7.200 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | +30% | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 22.200 | ||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 14.800 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 149 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 8 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:center;" | Era Contemporană | ||
| | | style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 10.800 | ||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | +30% | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 28.900 | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 16.700 | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 213 | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 8 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:center;" | Epoca de Mâine | ||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 18.000 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | +30% | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 33.500 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 18.700 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 287 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 8 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:center;" | Viitorul | ||
| | | style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 28.800 | ||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | +30% | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 38.400 | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 20.500 | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 382 | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 8 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:center;" | Viitorul Arctic | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 43.200 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | +30% | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 43.600 | ||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 22.500 | |||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 488 | |||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 8 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:center;" | Viitorul Oceanic | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 54.000 | ||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | +30% | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 49.200 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 24.600 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 594 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 8 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:center;" | Viitorul virtual | ||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 72.000 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | +30% | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 55.100 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 26.600 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 701 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 8 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:center;" | Marte în Era spațială | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 117.000 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +30% | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 92.000 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 43.100 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 828 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 8 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Centură de asteroizi din Era spațială | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 162.000 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +30% | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 101.900 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 46.300 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 955 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 8 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Venus în Era spațială | ||
| | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 189.000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +30% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 112.300 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 49.600 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1.082 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 8 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:center;" | Luna lui Jupiter în Era spațială | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 216.000 | |||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +30% | |||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 123.200 | |||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 52.800 | |||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1.210 | |||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 8 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Titan în Era spațială | ||
| | | style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 234.000 | ||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +30% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 134.700 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 56.100 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1.337 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 8 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produce o cantitate dintr-un singur bun din epoca clădirii (pentru tine)<br>{{sized-external-image|25px|https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Atac pt. arm. de atac<br> |
Versiunea de la data 8 mai 2024 11:28
![]() | |||||||||||||
Proprietăți | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tip: | ![]() | ||||||||||||
Stradă: | ![]() | ||||||||||||
Mărime: | ![]() | ||||||||||||
Introdus cu: | Evenimente și serii de misiuni | ||||||||||||
Valoare de schimb a articolului: |
|
Epocă | Oferă | Produce | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() | |
1d | dacă este motivată | ||||||
Epoca Bronzului | 45 | +30% | 800 | 800 | 15 | 20 | 8 |
Epoca Fierului | 72 | +30% | 2.000 | 2.000 | 20 | 20 | 8 |
Evul Mediu Timpuriu | 180 | +30% | 3.300 | 3.300 | 24 | 20 | 8 |
Evul Mediu Mijlociu | 360 | +30% | 4.700 | 4.700 | 28 | 20 | 8 |
Evul Mediu Târziu | 540 | +30% | 6.200 | 6.200 | 32 | 20 | 8 |
Era Colonială | 900 | +30% | 9.400 | 7.800 | 39 | 20 | 8 |
Era Industrială | 1.800 | +30% | 11.700 | 9.500 | 54 | 20 | 8 |
Era Progresistă | 2.700 | +30% | 14.200 | 11.200 | 75 | 20 | 8 |
Epoca Modernă | 4.500 | +30% | 17.700 | 13.000 | 107 | 20 | 8 |
Epoca Postmodernă | 7.200 | +30% | 22.200 | 14.800 | 149 | 20 | 8 |
Era Contemporană | 10.800 | +30% | 28.900 | 16.700 | 213 | 20 | 8 |
Epoca de Mâine | 18.000 | +30% | 33.500 | 18.700 | 287 | 20 | 8 |
Viitorul | 28.800 | +30% | 38.400 | 20.500 | 382 | 20 | 8 |
Viitorul Arctic | 43.200 | +30% | 43.600 | 22.500 | 488 | 20 | 8 |
Viitorul Oceanic | 54.000 | +30% | 49.200 | 24.600 | 594 | 20 | 8 |
Viitorul virtual | 72.000 | +30% | 55.100 | 26.600 | 701 | 20 | 8 |
Marte în Era spațială | 117.000 | +30% | 92.000 | 43.100 | 828 | 20 | 8 |
Centură de asteroizi din Era spațială | 162.000 | +30% | 101.900 | 46.300 | 955 | 20 | 8 |
Venus în Era spațială | 189.000 | +30% | 112.300 | 49.600 | 1.082 | 20 | 8 |
Luna lui Jupiter în Era spațială | 216.000 | +30% | 123.200 | 52.800 | 1.210 | 20 | 8 |
Titan în Era spațială | 234.000 | +30% | 134.700 | 56.100 | 1.337 | 20 | 8 |
![goods-49dc375be.png](https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png)
Produce o cantitate dintr-un singur bun din epoca clădirii (pentru tine)
![att_boost_attacker-6070a3719.png](https://foero.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png)
Atac pt. arm. de atac