Bar pe plajă: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 101: | Linia 101: | ||
| 988 | | 988 | ||
| 28.800 | | 28.800 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Viitorul Oceanic | |||
| 147 | |||
| 1.083 | |||
| 36.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 15 martie 2017 12:07