Statuetă de bronz: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 84: | Linia 84: | ||
| 682 | | 682 | ||
| 240.000 | | 240.000 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Viitorul Oceanic | |||
| 788 | |||
| 300.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 15 martie 2017 12:10