Cofetărie: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 101: | Linia 101: | ||
| 2.270 | | 2.270 | ||
|38.400 | |38.400 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Viitorul Oceanic | |||
| 283 | |||
| 2.486 | |||
| 48.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 15 martie 2017 12:18