Bază de lansare baloane: Diferență între versiuni
Jump to navigation
(Pagină nouă: {| | style="text-align: center;" colspan="2" |File:Balloonsite.png - Fericirea se dublează cât timp este finisată<br> - Este nevoie de Pachetul de servicii de renovare pen...) |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 86: | Linia 86: | ||
| 3.460 | | 3.460 | ||
| 43.200 | | 43.200 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Viitorul Oceanic | |||
| 3.990 | |||
| 54.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 15 martie 2017 11:59