Turnul bântuit: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdus cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Halloween 2016 | | style="width: 70%;"| Evenimentul de [[Halloween]] 2016 | ||
|} | |} | ||
Linia 90: | Linia 90: | ||
| 2.570 | | 2.570 | ||
| 54.000 | | 54.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 3.070 | |||
| 72.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 24 iulie 2018 21:16
- Fericirea se dublează cât timp este finisat | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire culturală |
Mărime: | 3x3 |
Introdus cu: | Evenimentul de Halloween 2016 |