Vilă renascentistă: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdusă cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Carnavalul de la Veneția 2017 | | style="width: 70%;"| [[Carnavalul de la Veneția]] 2017 | ||
|} | |} | ||
Linia 121: | Linia 121: | ||
| 12.620 | | 12.620 | ||
| 54.000 | | 54.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 1.411 | |||
| 1.411 | |||
| 14.140 | |||
| 72.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 28 iulie 2018 09:15
![]() - Producția de monede este dublată și produce medalii când e motivată; poate fi jefuită când nu este motivată | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire rezidențială |
Mărime: | ![]() |
Introdusă cu: | Carnavalul de la Veneția 2017 |