Statuetă de piatră: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdusă cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Premiu pentru poziția în clasament la recalculare (înainte de v1.70) | | style="width: 70%;"| Premiu pentru poziția în clasament la recalculare (înainte de v1.70) | ||
|} | |} | ||
Linia 94: | Linia 94: | ||
| 689 | | 689 | ||
| 108.000 | | 108.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 823 | |||
| 144.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 27 iulie 2018 19:43