Grădină de glicină: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdusă cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Evenimentul de Paște 2016 | | style="width: 70%;"| [[Paștele|Evenimentul de Paște]] 2016 | ||
|} | |} | ||
Linia 104: | Linia 104: | ||
| 453 | | 453 | ||
| 6.000 | | 6.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 541 | |||
| 8.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 26 iulie 2018 20:47
| |
Proprietăți | |
Tip: | Decorațiune |
Mărime: | 1x1 |
Introdusă cu: | Evenimentul de Paște 2016 |