Pavilion: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Obținută de la: | | style="width: 30%;"| '''Obținută de la: | ||
| style="width: 70%;"| Seria de misiuni despre Mahatma Gandhi 2017''' | | style="width: 70%;"| Seria de misiuni despre [[Mahatma Gandhi]] 2017''' | ||
|} | |} | ||
Linia 104: | Linia 104: | ||
| 6.300 | | 6.300 | ||
| 96.000 | | 96.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 14% | |||
| 6.770 | |||
| 128.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 23 iulie 2018 19:46
- Fericirea se dublează cât timp este finisat | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire culturală |
Mărime: | 4x4 |
Obținută de la: | Seria de misiuni despre Mahatma Gandhi 2017 |