Capela lui Jack O'Lantern: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdusă cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Halloween 2016 | | style="width: 70%;"| Evenimentul de [[Halloween]] 2016 | ||
|} | |} | ||
Linia 98: | Linia 98: | ||
| 290 | | 290 | ||
| 6.000 | | 6.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 340 | |||
| 8.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 27 iulie 2018 17:09
![]()
| |
Proprietăți | |
Tip: | Decorațiune |
Mărime: | ![]() |
Introdusă cu: | Evenimentul de Halloween 2016 |