Turnul întunecat: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x5 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x5 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdus cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Halloween 2017 | | style="width: 70%;"| [[Halloween]] 2017 | ||
|} | |} | ||
Linia 165: | Linia 165: | ||
| 198 | | 198 | ||
| 120.000 | | 120.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 1 | |||
| 52.900 | |||
| <span style="color: red">-4.700</span> | |||
| 3 | |||
| 5 | |||
| 240 | |||
| 160.000 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
<br> | <br> | ||
[[File:Small_goods.png]] *Produce o bucată din fiecare tip de bunuri din era clădirii (nu nerafinate, și pentru uzul propriu) | [[File:Small_goods.png]] *Produce o bucată din fiecare tip de bunuri din era clădirii (nu nerafinate, și pentru uzul propriu) |
Versiunea de la data 28 iulie 2018 20:38
- Producția de monede este dublată și produce în plus Puncte Forge, bunuri și medalii când e motivat; poate fi jefuit când nu este motivat | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire rezidențială |
Mărime: | 4x5 |
Introdus cu: | Halloween 2017 |
*Produce o bucată din fiecare tip de bunuri din era clădirii (nu nerafinate, și pentru uzul propriu)