Cortul lui Madame Fortuna: Diferență între versiuni
Jump to navigation
(Pagină nouă: {| | style="text-align: center;" colspan="2" |File:L_SS_AllAge_WinterBonusSet17a.png - Se actualizează automat la era curentă<br> - Nu poate fi motivat sau jefuit<br> - Câ...) |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 <br>(drumul nu este necesar) | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 <br>(drumul nu este necesar) | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdus cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Evenimentul iernii 2017 | | style="width: 70%;"| [[Evenimentul iernii]] 2017 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Set:''' | | style="width: 30%;"| '''Set:''' | ||
Linia 155: | Linia 155: | ||
| 35 | | 35 | ||
| 40 | | 40 | ||
| 1 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 18 | |||
| 18 | |||
| 40 | |||
| 45 | |||
| 1 | | 1 | ||
| 40 | | 40 | ||
|} | |} |
Versiunea de la data 29 iulie 2018 10:29
![]() - Se actualizează automat la era curentă | |
Proprietăți | |
Tip: | Structură care produce medalii |
Mărime: | ![]() (drumul nu este necesar) |
Introdus cu: | Evenimentul iernii 2017 |
Set: | ![]() |