Cortul steluțelor din paie: Diferență între versiuni
Jump to navigation
(Pagină nouă: {| | style="text-align: center;" colspan="2" |File:L_SS_AllAge_WinterBonusSet17b.png - Se actualizează automat la era curentă<br> - Nu poate fi motivat sau jefuit<br> - Câ...) |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 <br>(drumul nu este necesar) | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 <br>(drumul nu este necesar) | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdus cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Evenimentul iernii 2017 | | style="width: 70%;"| [[Evenimentul iernii]] 2017 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Set:''' | | style="width: 30%;"| '''Set:''' | ||
Linia 153: | Linia 153: | ||
| 15 | | 15 | ||
| 16 | | 16 | ||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 18 | |||
| 18 | |||
| 1 | | 1 | ||
| 1 | | 1 |
Versiunea de la data 29 iulie 2018 10:32
- Se actualizează automat la era curentă | |
Proprietăți | |
Tip: | Structură care produce medalii |
Mărime: | 1x1 (drumul nu este necesar) |
Introdus cu: | Evenimentul iernii 2017 |
Set: | Satul de iarnă |