Piața câștigătorilor: Diferență între versiuni
Jump to navigation
(Pagină nouă: {| | style="text-align: center;" colspan="2" |File:A_SS_MultiAge_SportBonus17.png - Nu poate fi jefuită, poate fi finisată<br /> - Este nevoie de Pachetul de servicii de re...) |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 13: | Linia 13: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdusă cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Forge Bowl 2018 | | style="width: 70%;"| Evenimentul [[Forge Bowl]] 2018 | ||
|} | |} | ||
Linia 105: | Linia 105: | ||
| +4 % | | +4 % | ||
| 54.000 | | 54.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 4.230 | |||
| +5 % | |||
| 72.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 26 iulie 2018 04:18
- Nu poate fi jefuită, poate fi finisată | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire culturală |
Mărime: | 3x3 |
Introdusă cu: | Evenimentul Forge Bowl 2018 |