Bar pe plajă: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdus cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Evenimentul verii 2013 | | style="width: 70%;"| [[Evenimentul verii]] 2013 | ||
|} | |} | ||
Linia 106: | Linia 106: | ||
| 1.083 | | 1.083 | ||
| 36.000 | | 36.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 155 | |||
| 1.171 | |||
| 48.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 28 iulie 2018 08:04
- Producția de provizii este dublată când e motivat; poate fi jefuit când nu este motivat | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire de producție |
Mărime: | 3x2 |
Introdus cu: | Evenimentul verii 2013 |