Copacul legendar al dragostei: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 13: | Linia 13: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdus cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| Evenimentul de [[Valentine's Day]] 2014 | ||
|} | |} | ||
Linia 89: | Linia 89: | ||
| 1.730 | | 1.730 | ||
| 36.000 | | 36.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 2.070 | |||
| 48.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 28 iulie 2018 06:19
- Fericirea se dublează cât timp este finisat | |
Proprietăți | |
Tip: | Decorație |
Mărime: | 3x2 |
Introdus cu: | Evenimentul de Valentine's Day 2014 |