Cofetărie mare: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdusă cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Evenimentul iernii 2013 | | style="width: 70%;"| [[Evenimentul iernii]] 2013 | ||
|} | |} | ||
Linia 105: | Linia 105: | ||
| 3.907 | | 3.907 | ||
| 72.600 | | 72.600 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 543 | |||
| 4.224 | |||
| 96.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 28 iulie 2018 07:15
- Producția de provizii este dublată când e motivată; poate fi jefuită când nu este motivată | |
Proprietăți | |
Tip: | Clădire de producție |
Mărime: | 4x3 |
Introdusă cu: | Evenimentul iernii 2013 |