Poartă de iarnă: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Fără descriere a modificării |
Fără descriere a modificării |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x1 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x1 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introdusă cu:''' | ||
| style="width: 70%;"| Evenimentul iernii 2013 | | style="width: 70%;"| [[Evenimentul iernii]] 2013 | ||
|} | |} | ||
Linia 89: | Linia 89: | ||
| 670 | | 670 | ||
| 12.000 | | 12.000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Viitorul Virtual | |||
| 800 | |||
| 16.000 | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 23 iulie 2018 19:45
| |
Proprietăți | |
Tip: | Decorațiune |
Mărime: | 2x1 |
Introdusă cu: | Evenimentul iernii 2013 |